Bleach Przebudzenie

Ogłoszenie

Najnowesze ogłoszenie dla wszystkich graczy TUTAJ.

#1 2013-07-13 00:18:37

Huici Dotego

Nowy Gracz

5421428
Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 29
Punktów :   
Siła: 1
Wytrzymałość: 1
Szybkość: 1
Wyszkolenie: 1
Reiatsu: 0

Raporty czyli co, kto gdzie i dlaczego :D

http://i.imgur.com/oj2Z9tj.jpg?1


__________________________________________________________________________

PREMIERA

__________________________________________________________________________


11.07.2013 roku mieliśmy premierę Megahitu jakim jest Bleach-Przebudzenie. Forum funkcjonuje już 55 dni licząc do końca dnia dzisiejszego (04.09.2013)

Ku zaskoczeniu współtworzących, grona administracyjnego i innych w dniu premiery zarejestrowało się 10 graczy a aż 7 spośród nich przedstawiło swoje Karty Postaci. Co więcej grono Administracyjne zdołało zaakceptować ich KP do północy wraz z ich brońmi, łukami, lalkami czy atakami specjalnymi.

__________________________________________________________________________


Osoby uprawnione do prowadzenia misji, sesji, przygód czy jak kto woli są:
Abunai Fushigi
Raoki Ryoshi
Amaya Ochiyo
Esserin Archanel
Arashi Ochio
Iva Nakanao
Sethemar (JA )


Każdy z nich wziął się za ciężką prace umilania nam naszego upierdliwego życia za co dozgonnie dziękujemy.

__________________________________________________________________________

ŚWIAT

__________________________________________________________________________


Wszyscy dobrze wiemy iż świat BP podzielony jest pomiędzy 4 rasy a są to:
- Shinigami (8)
- Puści (6)
- Quincy (4)
- Bounto (3)
A ich liczebność zostanie podana w nawiasach obok każdej z nacji. Do tej pory żyjących na BP jest 29. 21 stworzyło swoje postaci a 7 spośród graczy to Administracja i MG.

__________________________________________________________________________

PRZYGODY

__________________________________________________________________________


W tym dziale skupię się kto, co i dlaczego, jak zresztą w tytule raportu można zobaczyć. Z szacunku do Jaśnie nam Wielmożnej Administrayji oraz grona Mistrzów słowa od Nich zacznę gawędę

Abunai
Esserin

__________________________________________________________________________


Skoro Tatuś był pierwszym na liście to należałoby się miejsce dla Mamusi. Nasza kochana opiekunka Amaya podróżuje właśnie po Rukongai w poszukiwaniu czegoś co jest nie wiadomo czym albowiem Seretei przekazało upośledzone, zresztą jak zwykle, rozkazy. Przedmiotu szuka w  jednym budynku 45 okręgu Rukongai. Co zrobi mężczyzna w ciemności? Czy Amayi grozi niebezpieczeństwo?

__________________________________________________________________________


Raoki, bo o nim tera będzie mowa znajduje się na Syberii w pewnej osadzie. Chce on dostać się do pewnego domostwa do którego puka. Po próbie wyszarpania klamki w drzwiach pojawia się dziewczyna w sweterku na widok której Rao głupieje i podaje się za księdza. Czyżby pomyślał iż dziewczyna mogła by być ministrantem łasym na łakocie?

__________________________________________________________________________


Jedyny nasz Mistrz Gry, Hao jest aktualnie w Japońskim porcie i zbiera wilgoć z otoczenia. Ani krzyki kobiet ani silne wibracje telefonu nie przerywają jego chęci bycia zupełnie wilgotnym. Tak, on na pewno chciał być dziś mokry, bardzo mokry a nawet mokry niesamowicie. W końcu podąża w stronę krzyku kobiety w celu zlokalizowania agresora a jego krokom towarzyszy chlupot w butach. Na dźwięk chlupotu pusty ucieka pozostawiając duszę na łańcuchu, gotową do szybkiej konsumpcji. Po chwili Pustym jednak się pojawia i z jego słów wynika iż jest on psem na baby, bo gdy Hao zagroził odesłaniem duszy ten to zupełnie olał niczym zwykły podwórkowy burek hydrant. Jak rozwinie się konfrontacja Shinigami z Pustym? Czy pusty się poślizgnie na kałuży wody zostawionej przez Hao? Jaką moc posiada Hao że potrzebuje aż tyle wilgoci i w końcu, czy ktoś ma na sali higrometr?

__________________________________________________________________________


Przejdźmy do Shinigami którzy szczycą nas swoją spora obecnością. Na pierwszy ogień Active, który biega radośnie jak Czerwony Kapturek po zabytkowym japońskim pałacu. Ujrzał on Hollowa który niczym szanowny Pan policjant chce przeszkodzić młodzieży w niszczeniu mienia i libacji alkoholowej odbywającej się na pobliskim parkingu. O nie, Active nie mógł pozwolić na tak nikczemny czyn ze strony pustego dzielnicowego, w końcu i on sam lubi wypić w plenerze. Z okna pałacu wykonał Byakurai i machnął swoim Zanpaktou a dzięki swoim zdolnościom parapsychologicznym dowiedział się że przebił jego twarz nim zdołał dobyć miecza. Czy Active nauczy się latać jak ptak? Czy dołączy do libacji? Jak rozwiną się jego umiejętności parapsychologiczne?

__________________________________________________________________________


Arashi, bo on jest naszym kolejnym bohaterem, udał się do ostatnich baraków w Seretei. Został on pobity w drodze do burdelu w którym zamieszkał. Rany były okrutne, zadawane łokciami i kolanami jak podczas walki zawodników Muai Thai. Na szczęście burdel był opuszczony i mógł on odpocząć, nie martwiąc się o to jak szybko ma podnieść to co mu upadło. Po krótkim streapteasie położył się na swoim łóżku i po zamknięciu ociężałych powiek połączył się z Matrixem.
W innym wymiarze spotkał się on z antycznymi drzwiami o wilekiej mocy nieotwierania się do końca. Choć próbował je rozchylić to nie drgnęły. Ot, boska moc antycznych drzwi.
Zdecydował się przez szczelinę pomiędzy skrzydłami wrót przecisnąć a te oburzone iż ich boska moc została zignorowana, zamknęły się. Po przyzwyczajeniu się do ciemnosci, uświadomił sobie iż wrota były alegorią do zwieracza i że właśnie znajduje się tuż za nim. Zaczął powoli macać błonę śluzową odbytnicy. Po napotkaniu pierwszych larw okazało się że są ich miliony i pełzają pomiędzy resztkami jakiejś sałatki jarzynowej która oblepiła ściany anusa. W dotyku przypominało to mech a co gorsza, Wrota miały robaki.
Pomiędzy robakami Arashi znalazł małego polipa po którego naciśnięciu zapaliły się świetlówki, podwieszone wysoko nad jego głową, oświetlające korytarz. Korytarz był długi, kręty i obślizgły. Zapewne Arashi szedł w kierunku jelita grubego.
Wyraźnie zainteresowany i podekscytowany ruszył w głąb korytarza. Uświadomił sobie iż na jego mieczu był taki sam kolor jak na ścianach odbytnicy. Kiszka rozwidlała się w trzy strony. Jednak nie była to zwykła rzyć, była to rzyć o boskiej mocy. Wybrał on korytarz numer 3, tak jak doradził Zygmunt Hajzer i okazało się iż dotarł on do pustego żołądka. Gdy stanął na krawędzi, postanowił skoczyć. Uderzył on w ścianę żołądka. Po otrzepaniu się z soków trawiennych zauważył drogę do przełyku gdzie połyskiwało światło. Najprawdopodobniej ktoś mordy nie domknął.
Po spacerze okazuje się że tafił on chyba do pustej głowy boskiej istoty w której znajdował się posąg.
Którą stroną wyjdzie Arashi? Czy kimono przyjmie pralnia chemiczna? Gdzie do cholery jest Morfeusz który częstował go czerwonymi i niebieskimi cukierkami?

__________________________________________________________________________

PODSUMOWNIE

__________________________________________________________________________


Stan na dzień 04.09.2013 roku


__________________________________________________________________________


Premierę uważam za udaną biorąc pod uwagę fakt iż o 20:36 było nas aż 12 zalogowanych w tym samym czasie. Przy aktualnym stanie liczby rejestracji jest to dobry wynik bo stanowi 41,4 % zarejestrowanych do tej pory.
Jedyne co mnie smuci to bieg większości po postać Shinigami i Pustego. Fakt, stanowią one kwintesencję Bleach jednak nie należy zapominać o dzielnych wojownikach jakimi są Quincy i Bounto.
Co więcej. Spośród zarejestrowanych (w skład których wchodzi również administracja) swoje Karty Postaci stworzyło do tej pory 21 graczy (72,4% zarejestrowanych).

__________________________________________________________________________


Administracja spełnia swoje zadanie dbając o dobro ogółu. Poniżej procentowy udział administracji w prowadzeniu sesji (Na podstawie danych zebranych przez Ivę Nakanao):
(5) 23,8% wszystkich graczy i 38,4% przygód - Abunai Fushigi
(0) 0% wszystkich graczy i 0% przygód - Raoki Ryoshi
(2) 9,5% wszystkich graczy i 15,4% przygód - Amaya Ochiyo
(1) 4,8% wszystkich graczy i 7,7% przygód - Esserin Archanel
(2) 9,5% wszystkich graczy i 15,4% przygód - Iva Nakanao
(2) 9,5% wszystkich graczy i 15,4% przygód - Sethemar
(1) 4,8% wszystkich graczy i 7,7% przygód - Arashi Ochio

Większość na świecie stanowią Shinigami bo aż 38%. Dziwne zważywszy na fakt iż Seretei zostało zniszczone a ocalonych jest mało, przynajmniej z założenia Drugie miejsce zajmują Puści 28,6%, a następnie Quincy 19% i Bounto 14,3%.

Pierwsza trójka graczy która ma szansę osiągnąć 100 postów i nie są MG czy też Adminami to:
- [55] Patariko Yukan 75 postów (0,0568/h czyli post raz na 17godzin 38 minut 49 sekund, 1,36 posta dziennie)
- [51] Nassanael Hanakuro 67 postów (0,0547/h czyli post raz na 18 godzin 19 minut 14 sekund, 1,31 posta dziennie)
- [55] Zurui Sen 62 posty (0,0469/h czyli post raz na 21 godzin 14 minut 20 sekund, 1,13 posta dziennie)
*Dane zaktualizowane do dnia 04.09.2013 roku.
** Obliczenia nie są arcy dokładne, są tylko dla zilustrowania szybkości odpisów.
W nawiasie kwadratowym umieszczone są informacje o ilości dni na forum.
W nawiasie zwykłym zamieściłem również info o ilości postów przypadającej na godzinę i dni funkcjonowania forum.

__________________________________________________________________________


Mam nadzieję że ktokolwiek to przeczytał

Kłaniam się niziutko i zapraszam do kolejnej wersji raportu która pojawi się niebawem.
Sethemar (już nie taki samotny Bounto pośrodku morza Shinigami i Pustych)

Ostatnio edytowany przez Sethemar (2013-09-04 22:03:15)

Offline

 

#2 2013-07-13 01:35:03

Zurui Sen

http://i.imgur.com/CjPm6LL.png

6

Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 143
Punktów :   
Siła: 28 [56]
Wytrzymałość: 30 [41]
Szybkość: 42 [53]
Wyszkolenie: 46 [67]
Reiatsu: 14 200 [21 300]

Re: Raporty czyli co, kto gdzie i dlaczego :D

Ładnie, przeczytałem i jestem zadowolony. Nie były to stracone 2 minuty życia Aż chciałem zostać Bounto, ale zostawię Cię samego z tym brzemieniem na plecach. Good luck!

Offline

 

#3 2013-07-13 02:24:00

Esserin

http://i.imgur.com/TKTmlnn.png

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 3
Punktów :   
Siła: 54
Wytrzymałość: 45
Szybkość: 79
Wyszkolenie: 42
Reiatsu: 21 600

Re: Raporty czyli co, kto gdzie i dlaczego :D

Foch xD Gdybym tylko miał warunki, to bym prowadził fabuły, nie moja wina, że non stop mam gdzieś wyjazdy...

Offline

 

#4 2013-07-13 18:40:50

Huici Dotego

Nowy Gracz

5421428
Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 29
Punktów :   
Siła: 1
Wytrzymałość: 1
Szybkość: 1
Wyszkolenie: 1
Reiatsu: 0

Re: Raporty czyli co, kto gdzie i dlaczego :D

Esserinku kochany. Czy ja gdzieś napisałem że swoją nieobecnością spierdoliłeś całkowicie? XD
Nie i nie mam takiego zamiaru. Pochwaliłem wszystkich za włożony trud a Ty też przyłożyłeś do tego swoją łapkę chociażby korzystając z odrobiny czasu który posiadałeś by zaakceptować KaPcie.
Każdy gdzieś wyjeżdża czy to na wakacje, w celach służbowych czy chociażby poruc...... porucznika z jednostki wojskowej odwiedzić

Nie mam Ci nic za złe i wątpię aby ktokolwiek inny na forum miał. A jeśli ktoś chowa do Ciebie urazę to niechaj wie iż chowając urazę do Twojej osoby, chowa ją też dla mnie.
I tak zakończę swą krótką i radosną twórczość.

Offline

 

#5 2013-07-13 18:51:35

Esserin

http://i.imgur.com/TKTmlnn.png

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 3
Punktów :   
Siła: 54
Wytrzymałość: 45
Szybkość: 79
Wyszkolenie: 42
Reiatsu: 21 600

Re: Raporty czyli co, kto gdzie i dlaczego :D

Sethemar napisał:

[...]krótką i radosną twórczość.

TAK xD

Offline

 

#6 2013-07-13 20:01:20

Abunia

http://i.imgur.com/GU4LXsq.png

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 484
Punktów :   
Siła: 35
Wytrzymałość: 20
Szybkość: 40
Wyszkolenie: 34
Reiatsu: 12500

Re: Raporty czyli co, kto gdzie i dlaczego :D

Bardzo miło się czytało. Proszę kontynuuj.

PS. Co do wzrostu, to raczej nie mierzę 2 metrów .


http://s3.zerochan.net/BLEACH.240.1360664.jpg
http://i.imgur.com/QxmHlnh.png

Offline

 

#7 2013-07-13 20:33:00

Esserin

http://i.imgur.com/TKTmlnn.png

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 3
Punktów :   
Siła: 54
Wytrzymałość: 45
Szybkość: 79
Wyszkolenie: 42
Reiatsu: 21 600

Re: Raporty czyli co, kto gdzie i dlaczego :D

To nie pierdy xD!!! Ale czytało się bardzo fajnie ^^

Offline

 

#8 2013-07-13 21:17:24

Huici Dotego

Nowy Gracz

5421428
Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 29
Punktów :   
Siła: 1
Wytrzymałość: 1
Szybkość: 1
Wyszkolenie: 1
Reiatsu: 0

Re: Raporty czyli co, kto gdzie i dlaczego :D

Później znajdą się wpisy z fabuły pozostałych graczy. Trochę tego jest a nie chcę nikogo pominąć. Przy kolejnej aktualizacji o sobie będą mogli poczytać:
- Arashi Ochiyo
- Patariko Yukan
- Zurui Sen
- Nagashi
- Sunabozu
Jeśli ktoś chce dostawać info na PW o aktualizacji to dajcie mi znać właśnie tą drogą.

Offline

 

#9 2013-07-13 22:26:44

 Hebi

http://i.imgur.com/ZdRvsEs.png

2772949
Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 62
Punktów :   
Siła: 9
Wytrzymałość: 8
Szybkość: 15
Wyszkolenie: 15
Reiatsu: 4350

Re: Raporty czyli co, kto gdzie i dlaczego :D

Popieram coś takiego... Wyszła taka gazetka forum w Bleachowy stylu ^^


http://images69.fotosik.pl/715/f3f95c90fd79deecmed.png

Offline

 

#10 2013-07-14 11:54:09

 Arashi Ochiyo

http://i.imgur.com/ycfL5mz.png

III

39781884
Zarejestrowany: 2013-07-08
Posty: 7
Punktów :   
Siła: 44 (62)
Wytrzymałość: 42 (51)
Szybkość: 46 (72)
Wyszkolenie: 48 (83)
Reiatsu: 17650 (26475)

Re: Raporty czyli co, kto gdzie i dlaczego :D

A ja żądam poprawki bo mam więcej postów od Pata i Sena

Offline

 

#11 2013-07-14 21:28:22

Raoki Ryoshi

http://i.imgur.com/ZdRvsEs.png

Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 52
Punktów :   
Siła: 10
Wytrzymałość: 10
Szybkość: 15
Wyszkolenie: 14
Reiatsu: 4500

Re: Raporty czyli co, kto gdzie i dlaczego :D

Zakonnika, nie księdza. Liczyłem na ciepłe przyjęcie, w małych wsiach, osadach i tak dalej, do ludzi oddających życie dla Boga podchodzi się z szacunkiem. A jak chciałem wysępić nocleg nie mogłem powiedzieć ' cześć jestem sierotą posiadającą nadprzyrodzone zdolności do walki z demonami a mimo to łażę sobie po takich odludziach jak Syberia' ;p

Offline

 

#12 2013-07-14 22:02:57

Huici Dotego

Nowy Gracz

5421428
Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 29
Punktów :   
Siła: 1
Wytrzymałość: 1
Szybkość: 1
Wyszkolenie: 1
Reiatsu: 0

Re: Raporty czyli co, kto gdzie i dlaczego :D

RAOKIWiesz nad czym Twój błąd polega? Nad tym że poszedłeś do wioski Quincy Prawie cała Syberia to Quincy
Arashi Kalkulacje były robione przedwczoraj. Kolejne obliczenia będą do kolejnej niedzieli czyli do 21. Najpierw muszę skończyć Spoilery z misji

Ostatnio edytowany przez Sethemar (2013-07-14 22:06:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nbaniggaz.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl www.mpc-metin2.pun.pl www.xmeno.pun.pl www.blogomania.pun.pl